Galeria, zdjęcia Karpacz Panoramy 360 Mapa Karpacza
Adrenalina Park
Adrenalina park
Zapraszamy na Nasz tor dla quadów w Karpaczu. Tor usytuowany jest na osiedlu Skalnym
ul. Obrońców Pokoju 6 na wprost hotelu „Skalny”. Z centrum Karpacza do nas jest niespełna 1300 metrów idąc w dół skręcamy w prawo, w kierunku Muzeum Sportu, ponownie w prawo w stronę policji i dochodzicie Państwo do Ośrodka Bacówki i tam się mieścimy.

Tor nasz działa w okresie letnim od 1.07. do 25.08, okresie świąteczno-noworocznym aż do końca ferii zimowych tj. do końca lutego, a także w każdy weekend Majowy.
Zapraszamy do skorzystania z naszych maszyn dorosłych, młodzież jak i dzieci w wieku od lat 8. Różnorodność naszych maszyn pozwala nam dopasować sprzęt do wymagań i umiejętności każdego kto chciałby przejechać się na quadzie. Nasze maszyny to firmowy i uznany sprzęt marki Yamaha i Honda w pojemnościach od 125 ccm (dla dzieci) poprzez 250 ccm ( dla młodzieży ) aż do 450 ccm i 660 ccm (dla dorosłych ) dla najbardziej wymagających. Tor nasz czynny jest w godzinach od 10,00 do 20,00 w okresie zimowym (tor oświetlony) i od 11,00 do 21,00 w okresie letnim.

Dla najbardziej wymagających i żądnych wrażeń klientów przygotowaliśmy atrakcję specjalną, a są nią wyprawy w teren na quadach, a także autami terenowymi. Trasy takich wycieczek uzależnione są od umiejętności i oczekiwań uczestników wypraw. Przygotowaliśmy dla Państwa trasy łagodne i widokowe czyli Cross-country, poprzez trasy z elementami Off-Roadu czyli strome zjazdy, podjazdy i trochę błota, aż po trasy dla wytrawnych jeźdźców żądnych przygody, trasy Off-Roadowe przebiegające przez rzeki, błota i trudno dostępne bezdroża. Na wycieczki nie musicie się Państwo zapisywać czy umawiać, wystarczy w dogodnym dla was momencie przyjść na nasz tor i jedziemy. Wycieczki organizowane są w godzinach działania toru, jedynie w okresie zimowym jeździmy do zmroku.

Oczywiście nie pojedziecie Państwo bez opiekuna zawsze będzie Wam towarzyszył elokwentny i profesjonalny instruktor, a maszyny nasze są przygotowane do wjazdu w nawet najcięższy teren.
Niebawem obok toru dla quadów powstanie tor Off-roadowy dla Aut Terenowych, a także Park Linowy oraz Pole Paintballowe.

"Fabryka Adrenaliny"
ul. Obrońców Pokoju 6
Nasze serwisy:
Szklarska Poręba | Jakuszyce | Noclegi | wszklarskiej.net | Szklarska Poręba | Świeradów Zdrój | Ściegny
Serwis turystyczny Karpacz
Copyright (c) InterPele www.wkarpaczu.net
kontakt reklama |

stat4u

Panel administracyjny